Švihadlo na trávu

Dobrý den vážení sportovní přátelé,

do rukou se Vám dostává švihadlo pro sport rope skipping modifikované na použití na trávě.

Pokud by nastala situace a švihadlo by bylo nutné zaslat na posouzení reklamace, nejprve zvažte tyto skutečnosti.
Ručky mohou prasknout, pokud se s nimi velmi nešetrně bouchne – třeba o podlahu. Rope skippingové švihadlo má významně prodlouženou ručku, která je uvnitř dutá, tudíž křehčí, není vyrobená pro prudké údery.
Ovšem také není z porcelánu a úspěšně již několik let slouží jak dospělým tak dětem. Kovové podložky jsou na jednom konci zapuštěné do ručky, na konci s prodlužovací brzdičkou je podložka na povrchu, aby uvnitř nebránila rotaci švihadla.
Je možné, že se najde i vada materiálu, i když takovou zkušenost jsme ještě nezaznamenali.
Opravovali jsme švihadla rozkousané od králíka, nebo pejska. Plastové kluzné ložisko, které je na vnitřní (užší) straně ručky švihadla, je zasunuté do otvoru v ručce, kde chrání kabel švihadla proti oděru o dřevo.

V tomto místě je švihadlo nejzranitelnější, proto je nutné kabel chránit před zbytečným zalomením při manipulaci třeba při skládání švihadla (vyústění kabelu z ručky švihadla). Švihadlo je nejlépe skladovat pověšené.
Společnost Rope skipping, výrobce sportovních švihadel pro sport rope skipping, úspěšně uvedla na trh trendová a funkční švihadla. Ekologické dřevěné rukojeti jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a díky svému designu umožňují úspěšně realizovat přeskoky s překřížením paží, tzv. vajíčka.

Produkty české firmy Rope skipping jsou vyráběny na zakázku.
Rope skippingové švihadlo „korálkové“ se díky použitým materiálům skvěle hodí na různé povrchy. Využijete je jak v tělocvičně, tak i venku. Milovníky barev a osobitého designu určitě potěší možnost vlastní volby barevných kombinací korálků. Korálky si můžete vybrat z široké palety barev.

Vyznavači dalších forem skákání přes švihadla určitě potěší veliký výběr dalších typů švihadel – the two in the loop (skákání ve dvojici), speed rope (pro rychlostní skákání), long rope (dlouhé švihadlo), double dutch (dvě protisměrně se točící švihadla). Nebo desetimetrové švihadlo pro 12 – 20 skokanů. Volba správného náčiní vám umožní prožít pocit úspěchu a radosti z pohybu.

Nevíte jak začít? Navštivte některý z našich kurzů pro veřejnost, zastavte se na komerčních lekcí rope skippingu, nebo se s námi vypravte na sportovní kemp. Skákání Vás bude bavit pokaždé, když vezmete švihadlo do ruky.

Trénujte a přijďte si zasoutěžit na originální soutěž v ČR Jump for Joy s možností pokračovat v mezinárodních závodech, pod záštitou ambasadorky ERSO Mgr. Jany Černé.

Přejeme Vám mnoho radosti při nácviku i realizaci.