ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Švihadlo na trávu

Dobrý den vážení sportovní přátelé,

do rukou se Vám dostává švihadlo pro sport rope skipping modifikované na použití na trávě.

Pokud by nastala situace a švihadlo by bylo nutné zaslat na posouzení reklamace, nejprve zvažte tyto skutečnosti.
Ručky mohou prasknout, pokud se s nimi velmi nešetrně bouchne – třeba o podlahu. Rope skippingové švihadlo má významně prodlouženou ručku, která je uvnitř dutá, tudíž křehčí, není vyrobená pro prudké údery.
Ovšem také není z porcelánu a úspěšně již několik let slouží jak dospělým tak dětem. Kovové podložky jsou na jednom konci zapuštěné do ručky, na konci s prodlužovací brzdičkou je podložka na povrchu, aby uvnitř nebránila rotaci švihadla.
Je možné, že se najde i vada materiálu, i když takovou zkušenost jsme ještě nezaznamenali.
Opravovali jsme švihadla rozkousané od králíka, nebo pejska. Plastové kluzné ložisko, které je na vnitřní (užší) straně ručky švihadla, je zasunuté do otvoru v ručce, kde chrání kabel švihadla proti oděru o dřevo.

V tomto místě je švihadlo nejzranitelnější, proto je nutné kabel chránit před zbytečným zalomením při manipulaci třeba při skládání švihadla (vyústění kabelu z ručky švihadla). Švihadlo je nejlépe skladovat pověšené.
Společnost Rope skipping, výrobce sportovních švihadel pro sport rope skipping, úspěšně uvedla na trh trendová a funkční švihadla. Ekologické dřevěné rukojeti jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a díky svému designu umožňují úspěšně realizovat přeskoky s překřížením paží, tzv. vajíčka.

Produkty české firmy Rope skipping jsou vyráběny na zakázku.
Rope skippingové švihadlo „korálkové“ se díky použitým materiálům skvěle hodí na různé povrchy. Využijete je jak v tělocvičně, tak i venku. Milovníky barev a osobitého designu určitě potěší možnost vlastní volby barevných kombinací korálků. Korálky si můžete vybrat z široké palety barev.

Vyznavači dalších forem skákání přes švihadla určitě potěší veliký výběr dalších typů švihadel – the two in the loop (skákání ve dvojici), speed rope (pro rychlostní skákání), long rope (dlouhé švihadlo), double dutch (dvě protisměrně se točící švihadla). Nebo desetimetrové švihadlo pro 12 – 20 skokanů. Volba správného náčiní vám umožní prožít pocit úspěchu a radosti z pohybu.

Nevíte jak začít? Navštivte některý z našich kurzů pro veřejnost, zastavte se na komerčních lekcí rope skippingu, nebo se s námi vypravte na sportovní kemp. Skákání Vás bude bavit pokaždé, když vezmete švihadlo do ruky.

Trénujte a přijďte si zasoutěžit na originální soutěž v ČR Jump for Joy s možností pokračovat v mezinárodních závodech, pod záštitou ambasadorky ERSO Mgr. Jany Černé.

Přejeme Vám mnoho radosti při nácviku i realizaci.